Аграріям продемонструють, як виробляються найпопулярніші в Україні дощувальні машини

Цех компанії Variant Irrigation
Цех компанії Variant Irrigation
Джерело фото: Variant Irrigation

14 грудня український виробник — компанія Variant Irrigation, яка очолила рейтинг за кількістю реалізованих широкозахоплювальних дощувальних машин у 2021 р., проведе екскурсію на заводи підприємства.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Екскурсію на завод організують для власників та керівників агропідприємств.

«Ми дякуємо клієнтам, хто вже обрав наші системи зрошення! А для тих, хто тільки планує купувати зрошувальне обладнання, ми відкриваємо своє виробництво та запрошуємо на екскурсію виробничими майданчиками Variant Irrigation. Ви зможете самі переконатися в технологічності нашого виробництва, побачити всі цикли та контроль якості, а також демо-зразки нашої зрошувальної системи та познайомитися з власником — Данилом Шуфані та ТОП-менеджментом Variant Irrigation», — наголошується в повідомленні.

Також гостям проведуть екскурсію з виробництва підприємств, що входять до виробничої групи Variant: «Варіант Агро Буд», «Ескаль» та «Іпріс профіль».

Зареєструватися на екскурсію можна за посиланням.

Нагадаємо, що вперше український виробник — компанія Variant Irrigation посіла перше місце за кількістю реалізованих дощувальних машин в Україні за підсумками 6 місяців 2021 року.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus