BASF створив вексельну програму для аграріїв під 0,01% на купівлю продукції

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує унікальний для українського ринку фінансовий інструмент — вексель під 0,01% на купівлю аграрної продукції BASF.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що вексельна програма стартує з 1 грудня 2021 року. Фінансова можливість для аграріїв реалізовується спільно з Райффайзен Банк. 

«У такий спосіб ми хочемо стимулювати малий і середній аграрний бізнес купувати якісну перевірену продукцію та скористатися всіма перевагами продукції BASF. Адже це — практично безкоштовний вексель, який ще не був доступний на ринку України. Ініціатива немає подібних аналогів», — пояснює керівник відділу впровадження стратегії продажів та цифрових технологій BASF Agricultural Solutions Юрій Журавель.

Згідно з повідомленням, щоб скористатися векселем BASF під 0,01%, необхідно, по-перше, бути новим покупцем продукції компанії, тобто не купувати ЗЗР чи насіння останні 2 сезони. Далі потрібно заповнити форму-заяву на сайті та визначитися із сумою векселя. Сума має бути не менша за 500 тис. грн. Після отримання позитивної відповіді дочекатися дзвінка від банку й оформити кредитну лінію (або ж отримати підтвердження щодо векселя, якщо кредитна лінія вже відкрита). Далі потрібно лише отримати продукцію BASF від дистриб’ютора, авалювати вексель у банку й розплатитися ним з постачальником. 

«Райффайзен Банк Аваль» займає суттєву частку на ринку агрофінансування. Тож існує дуже велика ймовірність, що підприємці вже мають там кредитну лінію. Тому процес підтвердження векселя буде швидким. Оплатити вексель традиційно можна буде в кінці сезону. Тоді, коли аграрії отримають кошти за вирощену продукцію. Відсоток, що потрібно буде сплатити, мінімальний — 0,01%», — додає Юрій Журавель.

Окрім того, вексельна пропозиція буде доступною обмежений термін в обмеженій кількості. Тривалість дії залежить від попиту на фінансовий інструмент. Прогнозується, що вона буде високою, адже незалежно від розміру господарства та площ з культурами, усі аграрії хочуть зрощувати й зростати. З продукцією та інструментами BASF це щоразу наближає їх до мети.

Нагадаємо, що департамент BASF Agricultural Solutions виводить на ринок перший гібрид соняшнику традиційної системи вирощування. Компанія презентує українським аграріям новий гібрид соняшника ІНСАН 100. Це — п'ятий гібрид в портфоліо компанії, але перший для класичної системи вирощування. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus