НІБУЛОН вироблятиме швидкісні катери для прикордонної служби України

«Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» підписав договір про будівництво 5 швидкісних катерів типу OCEA FPB 98 MKI для прикордонної служби України.

Про це повідомив генеральний директор, основний власник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні відбулася справді велика подія у моєму житті, житті нашої компанії та всієї України. Саме цього дня вирішилося питання локалізації будівництва швидкісних катерів для прикордонної служби на потужностях нашого підприємства, що, безумовно, має посилити обороноздатність та захист України», — написав Олексій Вадатурський.

Генеральний директор компанії зазначив, щоб заслужити таку високу довіру компанії з боку держави та міжнародних партнерів, отримати можливість будувати військові катери для українських прикордонників, заводу фактично знадобилося 7 років комплексної копіткої праці.

«За цей час було збудовано близько 80 суден і ми стали найкращою судноплавною компанією в Україні. Для цього модернізували судноремонтний завод, вклавши в його реконструкцію $35 млн. Тепер у нас найсучасніший завод, на якому працює кожен 5-й суднобудівник країни, а наш найбільший вантажний флот працює під українським прапором з екіпажами українських моряків», — каже Олексій Вадатурський.

При цьому власник зазначив, що компанія не зупиняється на досягнутому і робить все, що від неї залежить для відродження судноплавства, щоб Україна була справді морською країною, а не країною біля моря.

«Я переконаний, що це справді велика подія, до якої Україна йшла майже 3 роки. Починаючи з міжурядової рамкової угоди між Україною та Францією в Парижі 2019 р., ратифікації міжурядової угоди 2020 р., угоди МВС та ДПС з ОСЕА 2020 р., меморандуму між ОСЕА та нашою компанією, а також численними дипломатичними переговорами, — і закінчуючи сьогоднішнім підписаним Договором про будівництво швидкісних патрульних катерів на українському заводі», — наголосив Олексій Вадатурський.

Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН» завершила збирання соняшнику в сезоні 2021 року з найкращим показником за весь час діяльності — 51,1 тис. т валового збору з 22,5 тис. га.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus