Термінал Рісоіл Руда вперше в історії почав перевалювати цукор та добрива

Термінал групи компаній Risoil — «Рісоіл Руда» перейшов від спеціалізації на рудних вантажах до формату більш універсального перевалкового комплексу. В акваторії порту «Чорноморськ» уперше за довгі роки почали перевалювати цукор, соду, ільменіт та фосфорити.

Про це повідомив директор «Рісоіл Руда» Олександр Денисенко в інтерв'ю виданню «Порти України».

За словами Олександра Денисенко, після входження до складу групи компаній Risoil терміналом відпрацьовано вже понад 10 номенклатур за п'ятьма різними технологічними схемами, включаючи прямий варіант.

«Загальна потужність терміналу становить близько 170-180 тис. т рудних вантажів одноразового зберігання з інтенсивністю відвантаження приблизно 154 вагони на добу. Це максимальна проєктна потужність з урахуванням безперебійного ритмічного подавання вагонів зі станції. При цьому інтенсивність обробки флоту на різних технологічних схемах варіюється від 2 до 25 тис. т на добу», — говорить Олександр Денисенко.

 Також керівник терміналу відзначив, що термінал працює безперебійно.

«Така різноманітність вантажів —  від добрив до металолому, мармурової крихти, вугілля та цукру — означає велике навантаження на техніку. Основні портальні крани «Соколи» працюють практично безперебійно, оскільки підтримуються якісним техобслуговуванням власними силами. Взагалі, однією з особливостей терміналу є те, що ремонт та обслуговування техніки виконуються власними силами без залучення сторонніх організацій, тобто практично нічого не береться на аутсорсинг», — підкреслює Олександр Денисенко.

Нагадаємо, що станом на 8:00 29 листопада 2021 р. у чотирьох морських портах України була обмежена діяльність через несприятливі погодні умови.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus