A'SPIK Group Олександра Співака придбає одну з дочірніх компаній ED&F Man

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл «Агро-Ормс», яке входить до структури A'SPIK Group Олександра Співака, придбати дочірню компанію ED&F Man

Про це повідомила пресслужба АМКУ.

«Надано дозвіл ТОВ «Агро-Ормс» (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» (смт Первомайське, Вітовський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», — йдеться в повідомленні відомства.

Додається, що «Юкрейніан Шугар Компані» є дочірнім підприємством ED&F Man — компанії, яка є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів та агенцій у 50 країнах світу.

Нагадаємо, що міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило РДЕ «Кернел» у національній та іноземній валюті до рівня «‎СС»‎ із «‎ССС».

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus