Шведський виробник представив посівні комплекси з дводисковими сошниками великого діаметру

Посівні комплекси Väderstad Spirit у варіантах із робочою шириною 6 м, 8 м або 9 м забезпечують високу точність і продуктивність висіву різноманітних культур. Точна глибина висіву насіння у ґрунт здійснюється за допомогою дводискових сошників великого діаметру (380 мм).

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Згідно з повідомленням, ідеальне розміщення насіння досягається завдяки належному регулюванню висівних дисків. Відстань між дисками має бути не менше 2 мм і не більше 10 мм: найкраща відстань становить 2-3 мм (якщо під час обертання відстань між дисками в будь-якій точці перевищуватиме 10 мм, диск необхідно замінити).

«Регулюють відстань між дисками встановленням/видаленням шайб завтовшки 0,5 мм на вісі дисків. Але слід пам’ятати, що з кожного боку диска мають залишитися хоча б по дві шайби. Тому, якщо відрегулювати проріз між дисками шайбами вже не можливо, диски слід замінити на нові», — йдеться в матеріалі.

Повідомляється, що ще донедавна за зміни відстані між дисками також слід було проводити додаткове регулювання чистиків. Аби уникнути цього, виробник запропонував нові чистики, робоче положення яких щодо дисків завжди оптимальне. Новий чистик можна встановлювати на старіших моделях сівалок.

Нагадаємо, що компанія Väderstad представить нову сівалку точного висіву Tempo L 16-24 Central Fill із системою централізованого завантаження як насіння, так і добрив на міжнародній виставці AGRITECHNICA 2022 у лютому 2022 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus