Елеватори Астарти прийняли на зберігання більше 1 млн т врожаю 2021 р.

У 2021/22 МР, станом на 8 грудня, елеваторні комплекси компанії «Астарта-Київ» вже прийняли на зберігання більше 1 млн т збіжжя.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Згідно з повідомленням, елеватори компанії прийняли на зберігання 326 тис. т ранніх зернових та 726 тис. т пізніх зернових культур. І це на 25% більше за минулорічні показники.

«Завдяки відповідності усіх елеваторів компанії критеріям маршрутних, їх високій технологічності та цифровізації процесів, наявності власного вагонного парку і локомотивів, а отже і мобільності залізничних перевезень, середній рівень оборотності елеваторних комплексів «Астарти» майже сягнув показника 2», — говориться в повідомленні.

Також відмічається, що агропромхолдинг продовжує активно співпрацювати і з українськими сільгосптоваровиробниками в рамках «Програми лояльності». Цьогоріч частка закупленої у них продукції становить вже 20%, що є кращим показником для компанії.

Нагадаємо, що «Астарта-Київ» в період між 29 листопада по 3 грудня 2021 р. під час торгових сесій на основному ринку Варшавської фондової біржі придбала 25 465 власних акцій компанії із середньою ціною 44,81 злотих ($11,02 станом на 7 грудня) за акцію.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus