ALFA Smart Agro призначила нового фінансового директора


Джерело фото: Latifundist.com

Компанія ALFA Smart Agro призначила нового CFO — Олександра Демчука. Як фінансовий директор він відповідатиме за впровадження фінансової стратегії відповідно до бізнес-цілей компанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Відмічається, що Олександр Демчук близько 10 років був фінансовим директором компанії Vitmark і понад 3 років — транспортного холдингу «Євротермінал».

Згідно із повідомленням він також має великий досвід роботи в Ernst & Young Ukraine. За ефективне управління операційними ресурсами та впровадження нових інструментів мінімізації валютних ризиків у 2014 році Олександр Демчук увійшов до ТОП-50 найкращих CFO України.

Олександр Демчук

фінансовий директор ALFA Smart Agro

«Компанія ALFA Smart Agro динамічно розвивається і посилює лідерські позиції на ринку ЗЗР України. Тому серед наших пріоритетів — інвестиційна політика, а також ефективне довгострокове прогнозування та планування. Є великий потенціал для зміцнення фінансової стійкості ALFA Smart Agro і подальшого росту у різних напрямках діяльності компанії».

Нагадаємо, що наглядова рада компанії Bayer призначив Родріго Сантоса членом Правління компанії та президентом підрозділу Crop Science з 1 січня 2022 р. Родріго Сантос змінить на цій посаді Ліама Кондона, який повідомив наглядову раду, що у зв'язку з можливістю кар'єрного зростання за межами Bayer він хоче перенести дату закінчення свого контракту з компанією з 31 грудня 2023 р. на 31 грудня 2021 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus