Аналітики розповіли про стан озимих культур на початку грудня

Протягом більшої частини першої декади грудня переважала тепла, як для цього часу року, з опадів у вигляді туманів, дощу, мокрого снігу, погода.

Про це повідомляє консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт».

Відмічається, що погодні умови протягом першої декади грудня склалися сприятливо для зростання та розвитку озимих культур. У південних областях вони продовжують вегетацію та покращують свій стан, на решті території перебувають у стані неглибокого зимового спокою.

«Стан озимих культур добрий і задовільний. Стабільне утримання температури повітря протягом наступних тижнів у межах близько 0ºС (+5ºС) забезпечить сприятливі умови підготовки до зимівлі та проходження процесів яровізації озимими культурами», — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Україні впродовж тижня пануватиме суцільна хмарність, лише 15-го грудня на Заході хмарно з проясненням. Опади йтимуть скрізь, залежно від температури повітря вони будуть у вигляді снігу, мокрого снігу, дощу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus