До України йде штормовий циклон: прогнозується сильний вітер 24 грудня

На території України очікується штормовий вітер 24 грудня.

Про це повідомляє прес-служба сервісу агропогоди «Метео Фарм».

За словами метеорологів, пориви досягатимуть 20 м/с, на Заході до 28 м/с. По всій території країни пройдуть короткочасні опади переважно у вигляді снігу. На Заході суміш снігу з дощем, очікується налипання мокрого снігу, ожеледиця, ожеледь та висока ймовірність сходження лавин.

«З Заходу розпочнуть заходити теплі повітряні маси, невпевненими кроками прямує потепління. В нічний час збережуться значні морози, денні температури коливатимуться від несуттєвих морозів до незначних плюсових температур», — коментують метеорологи. 

Зазначається, що на Заході нічна температура досягне -3...-7°С, денна складе 0...+4°С, в південних областях вночі -3...-13°С, вдень температура досягне відмітки -2...+4°С. В центральних та північних областях у нічний час -6...-13°С, денна температура -5...+2°С, на Сході найпрохолодніше, вночі -11..-16°С, вдень -7...+2°С.

Нагадаємо, що на початку першої декади грудня внаслідок зниження середньодобової температури повітря до від’ємних значень на полях західних, Житомирської, Чернігівської, Сумської та Черкаської областей було відмічене остаточне припинення вегетації озимих культур.

Виконано за допомогоюDisqus