Власникам та ТОП-менеджерам українських агрокомпаній пропонують навчатися у Франції

Компанія Agrohub та провідна світова вища бізнес-школа INSEAD заявили про старт міжнародного довгострокового освітнього проекту для лідерів та керівників агрокомпаній — AGROWFOOD leadership program.

Про це повідомляє пресслужба Agrohub.

Відмічається, що навчання проходитиме у гібридному форматі — онлайн-вебінари, а також 3-денні інтенсиви в кампусі INSEAD у Фантебло (Франція).

Дати навчання — липень та серпень 2022 року.

«AGROWFOOD leadership program допоможе вам розвинути основні навички лідерства в часи невизначеності, відточити стратегічне мислення, краще зрозуміти глобальні тренди та тренди агрофуд сектора, а також навчитися приймати ефективні рішення в сучасному VUCA-світі в умовах нестабільності та швидких змін», — говорится в повідомленні.

Згідно із повідомленням, програма розрахована для керівників екосистемних компаній: трейдерів, виробників сировини та обладнання, фермерських компаній, виробників продуктів харчування.

«Ми твердо переконані, що освіта, співпраця та обмін досвідом є вирішальною частиною впровадження інновацій та технологій. AGROWFOOD leadership program є саме тією платформою знань та досвіду, де учасники з різних ланок інтенсивно взаємодіють і, таким чином, розширюють свої погляди, знаходять відповіді на актуальні питання, зростають та розвиваються як управлінці та лідери, щоб вирішувати найважливіші світові проблеми», — коментує CEO Agrohub та co-CEO AGROWFOOD leadership program Юлія Порошенко.

Зареєструватися на міжнародній освітній проект AGROWFOOD leadership program можна за посиланням.

Нагадаємо, що в Києві на базі «Охоронного холдингу» освітня платформа «Академія Овчарова» провела 4-денний комплексний курс для керівників служб безпеки агрокомпаній. Під час курсу піднімалися питання технічного захисту інформації, систем захисту врожаю, організації об’єктової охорони, кадрової безпеки, протидії шахрайству, земельного аудиту, корпоративної безпеки та багато інших.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus