Väderstad оголосив про кількарічну співпрацю з компанією NEXAT

Швецький виробник Väderstad оголосив про кількарічну співпрацю з німецькою компанією NEXAT над розробкою та випробуванням нової системи вирощування рослин. Значна частина польових досліджень зразків системного трактора проходила в Україні протягом останніх 3 років в умовах секретності.

Про це пише Traktorist.ua.

NEXAT — це універсальний трактор, який виконує всі етапи роботи: від обробітку ґрунту до сівби, захисту рослин та збирання врожаю. Техніка оснащена модульною системою швидкої заміни, яку можна легко встановити та демонтувати для кожного робочого етапу.

Нагадаємо, що 7 грудня автономна машина NEXAT отримала єдину золоту нагороду від DLG на конкурсі інновацій виставки Agritechnica 2022«Innovation Award Agritechnica».

«Ми дуже раді цій співпраці і з нетерпінням чекаємо на розвиток у найближчі роки», — віце-президент з бізнес-розвитку компанії Väderstad Йорген Даль.

За повідомленням, Väderstad був партнером під час розробки системи NEXAT. Будучи провідним міжнародним виробником обладнання для обробітку ґрунту та сівби, Väderstad відіграє важливу роль у розробці та адаптації відповідних модульних рішень.

В майбутньому компанія пропонуватиме свої машини в якості модулів для нової системи вирощування рослин, який буде обладнаний бункером для насіння NEXAT, об’ємом 32 м³, з достатньою місткість для більшості полів, отже завантаження посівного матеріалу може відбуватися на поворотних смугах. При швидкості розвантаження 600 л/с цей процес займатиме близько 1 хв.

Нагадаємо, в групі компаній «Агрейн» на 90% завершили перехід на техніку одного бренду. Про це розповів директор з інновацій «Агрейн» Кирило Дружинін під час круглого столу на тему «Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus