Аграрний ТОП-менеджмент може пройти лідерську програму у Франції

Agrowfood Leadership Program
Agrowfood Leadership Program
Джерело фото: Пресслужба Agrohub

Компанія Agrohub 18 січня 2022 р. відкриває реєстрацію на перший набір AGROWFOOD leadership program, міжнародного освітнього проєкту.

Про це повідомляє пресслужба Agrohub.

Зазначається, що проєкт заснований компанією Agrohub та французькою бізнес-школою INSEAD та входить до ТОП-3 лідерів бізнес-освіти у світі.

Згідно з повідомленням, вона стане першою у своєму роді програмою, що відповідає на виклики керівників екосистемних компаній агрофудіндустрії — трейдерів, виробників сировини та обладнання, фермерських компаній, виробників продуктів харчування. При цьому програма розглядає ці виклики з позиції світового досвіду впровадження інновацій та стратегічного менеджменту. AGROWFOOD leadership program розроблена провідними експертами та топовим професорським складом INSEAD.

«З 2018 р. ми тісно співпрацюємо з найбільшими агровиробниками та помітили, що більшість позитивних змін починаються з обізнаності та довіри. Я переконана, що освіта, а також співпраця та обмін досвідом є важливою частиною розвитку та позитивних змін. Саме тому Agrohub у партнерстві з INSEAD створює платформу знань, на якій учасники з різних частин агропродовольчого ланцюжка інтенсивно взаємодіють, розширюють свої погляди та знаходять нові рішення», — коментує CEO Agrohub Юлія Порошенко.

Викладачами програми виступають керівники напрямків, професори та практикуючі експерти INSEAD, серед яких:

  • Антоніо Фаташ професор економіки, голова Ради Португалії, професор європейських досліджень, доктор економічних наук у Гарвардському університеті;
  • Станіслав Шекшня — старший афілійований професор підприємництва та сімейного бізнесу, співдиректор програм розвитку Leading from the Chair та Scandinavian Executive Institute Executive Board;
  • Андрій Шипілов — професор стратегії INSEAD, Акзо Нобель зі стратегічного менеджменту, співдиректор INSEAD Blue Ocean Strategy;
  • Енріко Дієсідью — професор наук про прийняття рішень в INSEAD, та інші.

«Основний фокус спрямований на розвиток навичок лідерства в умовах невизначеності, стратегічне мислення. Сесії побудовані таким чином, щоб краще зрозуміти глобальні тренди та тренди агрофуд сектора, а також навчитися приймати ефективні рішення у сучасному світі VUCA в умовах нестабільності та швидких змін», — говорится в повідомленні.

Програма складається з 3 днів офлайн навчання (INSEAD, Фонтенбло, Франція) та 2 днів онлайн, присвячених питанням лідерства, стратегії, інновацій та сталого розвитку. Навчання проходитиме двома мовами — англійською та російською — з перекладом.

Прийом заявок на участь у програмі відкритий до 1 квітня 2022 року або до повного набору групи. Навчання стартує 21 липня 2022 року.

Нагадаємо, що Agrohub та провідна світова вища бізнес-школа INSEAD заявили про старт міжнародного довгострокового освітнього проєкту для лідерів та керівників агрокомпаній — AGROWFOOD leadership program. Зареєструватися на міжнародній освітній проєкт AGROWFOOD leadership program можна за посиланням.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus