Аскет Шиппінг запустив ще один відвантажувальний комплекс на терміналі в Дніпрі

Компанія «Аскет Шиппінг» запустила другий відвантажувальний комплекс на терміналі в м. Дніпро і тепер має можливість здійснювати відвантаження двох річкових барж одночасно.

Про це розповів заступник директора «Аскет Шиппінг» з експедирування Дмитро Малецький, пише пресслужба компанії в Facebook.

Дмитро Малецький акцентував, що вантажопідйомність баржо-буксирного складу для перевезення зернових вантажів становить 8 тис. т. Крім того, із запуском другого відвантажувального комплексу в м. Дніпро, час обробки баржо-буксирного складу скоротився до 4-х діб.

«В листопаді ми одночасно на двох причалах відвантажували на баржі шрот та пшеницю і також приймали на склад партії кукурудзи. Також ми здійснили технологічне удосконалення зернового складу «Аскет Шиппінг» у Дніпрі, і тепер він може використовуватися для накопичення партій різних культур. Все це принесло результат: у річкової логістики «Аскет Шиппінг» збільшився портфель клієнтів, і до нього додалися крупні компанії», — зазначає він.

Нагадаємо, що з 1 січня 2022 р. для суб’єктів господарювання всіх форм власності буде змінено алгоритм отримання ліцензії на зберігання пального.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus