Японський виробник сільськогосподарської техніки змінив генеральне керівництво компанії

Японський виробник сільськогосподарської техніки Kubota оголосила про зміну генерального керівництва компанії. Відтак, новим президентом і генеральним директором компанії стане Шінго Ханада.

Про це пише FWBP.

Повідомляється, що нову посаду Шінго Ханада обійматиме з 1 січня 2022 року. Нинішній президент та генеральний директор Харуюкі Йошида залишить посаду старшого виконавчого директора корпорації Kubota Corporation, а також пост президента та генерального директора KNA та KTC.

Зазначається, що новий гендиректор працює в компанії упродовж 32 років та останнім часом обіймав  посаду виконавчого директора Kubota Corporation та президента Kubota Holdings Europe B.V. та Kverneland AS у Нідерландах.

«З нетерпінням чекаю продовжити той величезний імпульс, який Kubota пережила за останні кілька років під керівництвом пана Йошиди. Ми прагнемо розширювати лінійки продукції та розвивати інфраструктуру. Ми продовжимо зміцнювати бренд Kubota на ринку США та всієї Північної Америки», — зазначив новий президент компанії.

Стало відомо, що разом з цим очікується ще одна кадрова зміна. Віце-президента з продажу та маркетингу KNA та старшого віце-президента з маркетингу Тодда Штуке буде підвищено до виконавчого директора Kubota Corp. (Японія).

«Тодд Штуке братиме участь в операціях Kubota Corp. та зосередиться на створенні надійної бізнес-структури для північноамериканського ринку, оскільки компанія продовжує інвестувати та рости у США та Канаді», — повідомили в компанії.

Нагадаємо, названо українські компанії, які отримали мільярд аграрних дотацій при купівлі вітчизняної сільгосптехніки. З 2017 року аграрні підприємства, що купують техніку і обладнання українського виробництва, отримують від держави компенсацію у 25% вартості такої продукції.

Виконано за допомогоюDisqus