Українські пшениця та кукурудза практично стабільні у ціні — Atria Brokers

Станом на 28 грудня 2021 р. вартість пропозицій української пшениці з протеїном 12,5% та 11,5% FOB Бердянськ з постачанням у січні озвучувалася на рівні $310 за т та близько $304 за т, +$2 та -$1 проти п'ятниці відповідно.

Про це заявили аналітики Atria Brokers, повідомляє канал Refinitiv Agriculture в Telegram.

Зазначається, що з боку CBOT у вівторок надходили знижувальні сигнали.

«Щодо кукурудзи, то тут необхідно наголосити на занепокоєнні турецьких імпортерів щодо фітосанітарних вимог до імпорту молдавської кукурудзи, основного конкурента української кукурудзи на коастерних напрямках. Вимоги змінилися, і поки що не всі учасники ринку встигли імплементувати їх у контрактні умови», — прокоментували аналітики.

З погляду факторів ціноутворення, як розповіли експерти Atria Brokers, посушлива погода в Південній Америці все ще є фактором утримання кукурудзяних цін від зниження.

Нагадаємо, що хоча посівна кампанія ярих культур розпочнеться, здавалося б, нескоро, починати готуватися до неї можна вже зараз. А оскільки основою майбутньої врожайності є здорове та якісне насіння, вони рекомендують тим, хто в наступному сезоні планує сіяти кукурудзу, перед придбанням обов’язково дослідити посівний матеріал в лабораторних умовах. 

Виконано за допомогоюDisqus