Оприлюднено дані про 13 млрд грн держпідтримки за останні 3 роки

На сайті Мінагропроду з’явився новий дашборд, який в режимі реального часу відображає всі дані за виплатами держпідтримки.

Про це пише пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Повідомляється, що на сайті Мінагрополітики з’явився новий дашборд, який в режимі реального часу транслює всі дані за виплатами держпідтримки: програми, напрями, суми, кількість отримувачів, статистика за областями.

«Усе до кінцевого бенефіціара за останні три роки. Йдеться про більш ніж 13 млрд грн виплачених державних коштів — усе прозоро й доступно відображено за посиланням», — зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифровізації Тарас Дзьоба також додав, що на дашборді є підсумкова інформація — топ 30 отримувачів, які роблять найбільший внесок в розбудову, створюють робочі місця, сплачують податки.

«Думаю, цей інструмент буде корисний і для аналітичних цілей, оскільки ми можемо бачити, які тренди, галузі чи підгалузі потребують більшої підтримки», — наголосив він.

Нагадаємо, аграрії зможуть придбати італійську сільгосптехніку за зниженою відсотковою ставкою — від 6,54%. «Ощадбанк» розпочав співпрацю з провідним італійським виробником сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo.

Виконано за допомогоюDisqus