За програмою 5-7-9 бізнес отримав кредитів більше, ніж на 80 млрд грн

Від старту Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» (з лютого 2020 року) банки-учасники видали 31 658  кредитів на загальну суму 81,4 млрд грн. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки України. 

З них майже 23,2 млрд грн — рефінансування попередньо отриманих позик, 9,9 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 48,2 млрд грн — в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів. 

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (43%), торгівлі та виробництва (26%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами є Львівська, Харківська, Дніпропетровська області та м. Київ (10%). 

За останній тиждень 2021 року банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 568 договорів на суму 1,9 млрд грн. Зокрема, 1,5  млрд грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів, а майже 267 млн грн — це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 

Наразі Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 40 банками, серед яких Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, Банк ПУМБ, ТАС Комбанк, Креді Агріколь, Агропросперіс Банк, Правекс банк та ін.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus