Кернел майже наполовину наростив експорт зерна в IІ кв. 2022 ФР

Компанія «Кернел», основним бенефіціаром якої є Андрій Веревський, у другому кварталі 2022 фінансового року (жовтень-грудень) наростила обсяг експорту зерна з України на 45% до рекордного за всю історію кварталу показника в 3,5 млн т.

Про це повідомляється у звіті компанії.

Зазначається, що 59% експорту припало на зерно, отримане від зовнішніх постачальників, а решту було вироблено сільськогосподарським сегментом «Кернел». Частка компанії в загальному експорті зерна з України у другому півріччі 2021 р. досягла 17,5%.

Також зазначається, що обсяг заготівлі зерна в силосах компанії в першому півріччі 2022 ФР збільшився на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до рекордно високого рівня 4,1 млн т за півріччя, що в основному відображає більший розмір урожаю, отриманого сегментом фермерських господарств «Кернел» у поточному сезоні.

Крім того, обсяг пропускної спроможності експортних терміналів в Україні у другому кварталі 2022 ФР зріс на 25% порівняно з аналогічним періодом минулого року та досяг найвищого квартального показника у 3 млн т, відображаючи високі показники експорту зерна за звітний період.

Згідно з повідомленням, підсумкова врожайність сільськогосподарських культур урожаю 2021 р. збільшилася для всіх трьох основних культур: кукурудзи, соняшнику та пшениці.

Так, урожайність кукурудзи досягла показника урожайності в 9,3 т/га з 254,6 тис. га в цьому сезоні. Що на 16,6% більше в порівнянні з минулим сезоном. Урожайність соняшнику — 3 т/га зі 154 тис. га посівів цього сезону. Це на 0,9% більше в порівнянні із показником минулого сезону. Крім того, урожайність пшениці в цьому сезоні збільшилася на 25,9% і досягла показника в 6,1 т/га із 64,3 тис. га.

Нагадаємо, що компанія «Кернел» оголосила про купівлю власних акцій через дочірню компанію Etrecom Investments Limited на $47,85 млн.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus