Fitch Ratings знизило прогноз кредитного рейтингу для Кернел

Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогнози щодо компанії «Кернел» з статусу «позитивний» на «стабільний».

Про це пише Fitch Ratings.

Повідомляється, що для «Кернел» змінено РДЕ (рейтинг дефолту емітента) з позитивного на рівні «BB-» — стабільний. Рейтингове агенство очікує що «Кернел» збереже свою консервативну структуру капіталу після завершення програми розширення у цьому фінансовому році (закінчується в червні 2022 року).

«Разом із збільшенням масштабів, покращенням диверсифікації продуктів та репутацією фінансової дисципліни — це вказує на зміцнення кредитного профілю компанії, що відображено в «позитивному» прогнозі щодо довгострокового РДЕ «Кернел» у гривні», — йдеться в повідомленні Fitch Ratings.

Зазначається, що довгострокове зобов’язання в іноземній валюті щодо РДЕ продовжує отримувати вигоду через підвищення на два щаблі від граничної межі до «B» через високі коефіцієнти обслуговування боргу у твердій валюті.

Fitch Ratings додає, що РДЕ «Кернел» урівноважує концентрацію постачальників товарів в одному регіоні та забезпечує помірний масштаб з його потужною бізнес-структурою з вертикальною інтеграцією в постачальницьку сировину та логістичну інфраструктуру. Це призводить до більшої прибутковості, ніж у міжнародних аналогів.

За прогнозами Fitch Ratings, на компанію очікує зростання доходу до $6,4 млрд у 2022 ФР завдяки запуску нових потужностей для переробки олійної та продовженню зростання торгових операцій.

«Рентабельність EBITDA  (прибуток до сплати податків, відсотків, зносу та амортизації)  на рівні приблизно 10% у 2022 ФР та зниження до 6%-7% у 2023-25 ФР. У 2021 ФР цей показник — 12,7%», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що рейтингове агентство визначає капітальні витрати компанії у розмірі близько $260 млн у 2022 ФР. Сюди включено інвестиції у будівництво заводу з переробки олійних культур на території західної Україні та теплоелектростанцій. Капітальні витрати становили близько $85 млн на рік у 2023-25 ФР.

Нагадаємо, «Астарта-Київ» продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу за $15 млн у місті Чернігів, Чернігівської області.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus