Прогноз метеорологів: упродовж тижня очікуються короткочасні опади, ожеледиця, налипання мокрого снігу

Останній день січня пройде з короткочасними опадами, суцільною хмарністю та штормовим вітром. Лише на півдні та південному — заході передбачається сонячна погода з частковою хмарністю, без істотних опадів.

Про це повідомляє пресслужба сервісу агропогоди «Метео Фарм».

Зазначається, що поступово вітер почне слабшати та вже з 3-го лютого середня швидкість досягатиме 2–5 м/с. Упродовж тижня очікуються короткочасні опади, ожеледь, ожеледиця, налипання мокрого снігу, на Півдні дощитиме. Крім того, 2-го лютого значні опади пройдуть на Сході, в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпровській та Полтавській областях.

Читати по цій темі: Агродосягнення-2021: рекорди перешкод не визнають

«3-го лютого значні снігопади та мокрий сніг очікуються в Донецькій та Луганській областях. Найбільша кількість опадів прогнозується у Закарпатській області протягом 2, 4, та 5-го лютого. В нічний час на Півночі температура досягне відмітки -1…-9°С, денна  температура знаходитиметься в межах -4…+2°С, в східних областях вночі -9…+2°С, вдень повітря прогріється до -3…+4°С», — коментують метеорологи.

ЗА словами експертів, в центральних областях вночі температура коливатиметься від 0 до -8°С, денні складе -4…+2°С, на Заході вночі 0…-7°С, вдень -3…+5°С. В південних областях нічна температура досягне відмітки -7…+2°С, денна -2…+7°С. Температура ґрунту досягне позначки -3…+1°С, на Заході та у Вінницькій області знаходитиметься в межах 0…-5°С.

Нагадаємо, що за спостереженнями агрометеорологів у другій декаді січня на багатьох площах Сумської, Полтавської, місцями у Чернігівській областях відмічалося утворення притертої до ґрунту льодяної кірки товщиною від 2 до 14 мм, місцями у Сумській та Полтавській областях — до 20 мм. Ступінь розповсюдження кірки становила від 10 до 90 % площі поля.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus