За допомогою річки ми розвантажили дороги від 1 млн вантажівок — НІБУЛОН

Компанія «НІБУЛОН» у 2021р. спрямувала діяльність на розвиток внутрішніх водних шляхів.

Про це повідомляє пресслужба «НІБУЛОН».

Зазначається, що компанія працює над відродженням Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій. Для цього компанія розбудовує річкову та елеваторну інфраструктуру, а також відновлює судноплавні можливості обмілівших річок. На розвиток логістичних шляхів компанія направила понад $2,3 млрд.

«Наша логістика вивірена до дрібниць, а усі судна компанії завжди знаходяться у повній готовності. У 2021 р. компанія досягнула нового рекорду у транспортуванні вантажів річками у розрізі місяців: у серпні Дніпром перевезено 267,9 тис. т, а Південним Бугом — 102,8 тис. т», — йдеться у повідомленні пресслужби.

За словами компанії, «НІБУЛОН» транспортувала українськими річками 25 млн т вантажів, за рахунок чого автошляхами були розвантажені на понад 1 млн вантажівок.

«НІБУЛОН» довів власні водні вантажоперевезення до 70% та показав, що глобальна стратегія компанії працює та є ефективною. Кожного року наших послідовників стає все більше», — кажуть в компанії.

Повідомляється, що реалізація 2 суден компанії стала важливим прецедентом для ринку, відтак, це дозволяє партнерам і клієнтам переймати досвід та будувати свою логістику із залученням сучасного екологічно «зеленого» флоту.

Нагадаємо, минулий рік, з рекордними показниками врожаю, був сприятливим для розвитку вітчизняного АПК. Відтак, компанія «НІБУЛОН» примножила свої показники та встановила нові рекорди.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus