KSG Agro модернізує свинокомплекс за 15 млн грн

Компанія KSG Agro у 2022 р. інвестує у реконструкцію свинокомплексу 15 млн грн.

Про це пише пресслужба компанії.

Зазначається, що KSG Agro у першому півріччі 2022 р. здійснить реконструкцію корпусу відгодівлі на свинокомплексі у с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область) на 2 тис. м2.

«Наше ключове завдання — збільшення кількості та якості поголів'я свиней. Реконструкція дозволить збільшити кількість місць на відгодівлі на 10%», — коментує директор «Стронг-інвест», що відповідає у холдингу за розвиток свинокомплексу, Василь Старобор.

Згідно з повідомленням, на даний час на свинокомплексі одночасно міститься 52,5 тис. голів свиней. Після реконструкції їхня кількість збільшиться на 2,5 тис. і досягне близько 55 тис. голів одночасного утримання, що дозволить збільшити обсяг продажу свиней на 7% на рік.

В KSG Agro акцентували, що загальний обсяг інвестицій на першому етапі становитиме 15 млн грн. Вже придбано частину обладнання німецької компанії Big Dutchman, а частину, що залишилася, буде придбано протягом першого кварталу 2022 р.

Василь Старобор також повідомив, що з початку другого півріччя 2022 р. розпочнеться реконструкція ділянки відтворення, яку планується завершити у першій половині наступного року. Це дозволить збільшити кількість свиноматок на 30% — з 4,5 тис. до 6,5 тис. голів.

Нагадаємо, що упродовж останніх 15 місяців було відкрито 32 нових експортних ринки для вітчизняної агропродукції.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus