Попит на сою залишається стабільним, соняшникова олія додала в ціні — експерти

Соняшникова олія додала в ціні до $20, на фоні чого переробні підприємства олійних культур підтримували ціни в діапазоні 19,5-21,6 тис. грн СРТ завод в різних регіонах залежно від якості.

Про це пише SPIKE BROKERS в Telegram.

Зазначається, що премія на високоолеїновий (ВО) соняшник залишається до 500 грн до звичайного соняшнику.

Брокери акцентували, що попит на сою залишається стабільним на рівнях $570-575 за ГМО та $675-680 на НЕ ГМО СРТ порти, продавці ж поки в роздумах щодо продажу. Водночас внутрішній ринок торгував 17- 18,5 тис. грн СРТ завод залежно від регіону та якості.

«Активність учасників ринку по пшениці залишається досить низькою. Протягом 14 лютого продавці були в пошуках +$295 СРТ порти за 2/3кл, проте попит був досить стриманий на рівні $290-294. Гривнева пропозиція зосередилась навколо рівнів +/-9,45 тис. грн з покупцями 9,25-9,35 тис. грн СРТ порти», — йдеться в повідомленні.

За словами експертів, учасники ринку кукурудзи протягом дня були досить невизначені. Продавці були в пошуках зернової на рівні $275-280 CPT порти залежно від напрямку та сертифікації кукурудзи на Китай. Водночас, рівні покупців коливались в діапазоні 273-278$ СРТ порти. В національній валюті кукурудза торгувалась 8,65-8,8 тис грн СРТ порти на лютий-березень.

Нагадаємо, що генеральний директор «Асоціації Укроліяпром» Степан Капшук акцентував, Україна не може з легкістю віддавати соняшник Туреччині, якого не вистачає вітчизняним олійножировим підприємствам.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus