Посіви озимих культур Агроліги знаходяться в доброму стані

Загальний стан посівів озимих зернових культур у компанії «Агроліга» характеризується переважно як добрий та задовільний.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що загалом погодні умови протягом більшої частини зимового періоду були досить сприятливими для перезимівлі озимих зернових культур, про що свідчать поточний стан посівів та гідротермічні показники.

«Однак складними можуть виявитися завершальні етапи зимового спокою рослин, оскільки чергування низьких температур з тривалими відлигами призводить до їх виснаження, критичного зниження вмісту вуглеводів у вузлах кущіння і, як наслідок, втрати морозостійкості», — прокоментували в компанії.

Тому весняне повернення холодів, наголошують в компанії «Агроліга», часто є причиною пошкодження і загибелі посівів навіть при порівняно невеликих морозах. 

Наголошується, що у найближчій перспективі, враховуючи можливий прихід ранньої весни, серед першочергових завдань для компанії є проведення підживлення недостатньо розвинених посівів та обстеження полів озимих культур з метою визначення подальшої стратегії боротьби з бур'янами, хворобами та шкідниками.

Нагадаємо, що один із виробничих підрозділів агрохолдингу «Астарта-Київ»«Хмільницьке» розпочало підживлення ґрунтів КАСами.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus