Перекриття акваторій Чорного та Азовського морів не вплинуло на відвантаження в Маріупольському порту

Закриття акваторій Чорного та Азовського морів через військові навчання РФ не вплинули на відвантаження зернових у Маріупольському порту. 

Про це пише Еlevatorist.com з посиланням на пресслужбу UTA Group.

Повідомляється, що, зокрема на зерновому терміналі «УкрТрансАгро» блокування районів плавання через військові навчання РФ в акваторіях Чорного та Азовського морів не вплинуло на роботу компанії.

«Усі компанії групи працювали у штатному режимі. Усі судна, номіновані на завантаження на терміналі «УкрТрансАгро», приходили вчасно і відвантажувалися згідно з запланованим графіком. За минулий тиждень терміналом було оброблено 3 судна загальним обсягом 10,4 тис. т з портами призначення Єгипет та Туреччина», — зазначили у пресслужбі компанії.

Зазначимо, напередодні десантні кораблі продовжують проводити навчання в районі на захід від Бакальської коси в Чорному морі. Також до Азовського моря зайшли 6 десантних кораблів. За повідомленнями головного редактора BlackSeaNews Андрія Клименка, нових перекриттів морських районів Азовського моря не було — там достатньо перекритих районів і без того, в тому числі безпосередньо навпроти Маріуполя.

Нагадаємо, через нові військові ризики виросла страховка для суден, що прямують в українські порти

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus