Названі найчастіші помилки при бронюванні військовозобов’язаних аграріїв
За останні п’ять місяців до Мінагрополітики надійшли десятки тисяч заявок на бронювання військовозобов’язаних для проведення польових робіт. Якщо подані заявки оформленні з порушенням вимог, або не в повному обсязі, далі їх не розглядають та автоматично повертають заявнику.
Про це розповів державний секретар Мінагрополітики Віктор Канцурак, пише Мінагрополітики.
За його словами, найчастіше стикаються з тим, що підприємства подають неповний пакет документів на бронювання, або документи оформлені з порушенням вимог.
«У тому випадку, коли хоча б один документ з переліку відсутній, або має неточні дані, Мінагрополітки не має права для розгляду та подальшого погодження у Міністерстві оборони України», — відмітив держсекретар.
Відмічається, що підприємства мають надати документ (дата та номер рішення) від ОВА або органів місцевого самоврядування, який підтверджує, що воно залучене до виконання мобілізаційних завдань (замовлень), а також вказати дату й номер відповідного договору.
Крім того, необхідно обов’язково додати супровідний лист із належним обґрунтуванням. Форми та зразки доступні за посиланням. Усі документи надсилати на електронну скриньку Agromobplan2022@gmail.com.
Відмічаються, що алгоритм подачі документів наступний:
- супровідний лист із обґрунтуванням пропозицій щодо бронювання військовозобов’язаних, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за орієнтовною формою у форматі pdf;
- пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel;
- ці ж пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за підписом керівника у форматі pdf;
- номер договору про виконання підприємством мобілізаційних завдань (замовлень);
- копію листа обласної військової адміністрації або Київської міської військової адміністрації про підтвердження наявності у підприємства мобілізаційних завдань (замовлень).
Читайте також: «Самотні поля. Як забронювати працівника для польових робіт?»
Додається, що якщо працівника звільнено з роботи і його потрібно розбронювати, то необхідно не пізніше одного робочого дня з дати звільнення потрібно надіслати заповнену таблицю зі супровідним листом, а також копією наказу про звільнення (в темі листа вказати звільнення працівника та назву підприємства) на e-mail: Agromobplan2022@gmail.com. Телефон для довідок: 0-800-215-010
Детальна інформація про те, представники яких спеціальностей не можуть бути включені до Пропозицій із бронювання читайте тут.
Нагадаємо, що в Мінагрополітики уточнили порядок бронювання військовозобов'язаних аграріїв.