Російські окупанти розгромили Інститут зрошуваного землеробства НААН

У Наддніпрянському, яке у передмісті Херсона, російські окупанти розгромили Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України.
 
Про це повідомляє директорка інституту Раїса Вожегова.
«Дійсно все там дуже-дуже погано. І солярку, і трактори, і двигуни, і все обладнання на господарському дворі — все знищено. Розбито та роздерибанено усе в інституті — кабінети, двері, комп'ютери — все це знищено. Першого дня, коли вони пішли з селища, ми почали забивати всі двері, але даремно, бо знову все повідкривали. У мене там охоронець 5 днів сидів, як в ув'язненні. Насіння картоплі у нас у підвалі було, зірвані усі замки, в гаражі все так само. Охоронець, коли вони пішли, прийшов туди і сказав, що не може там перебувати морально, навіть каже, до звільнення, бо важко все це», — розповіла Раїса Вожегова.

 
За словами директорки інституту, люди в селищі десь тиждень були у сховищах, підвалах, була справжня гуманітарна катастрофа.
Нагадаємо, що ГК «Прометей» виділила майже 2 млн грн на закупівлю гуманітарної допомоги для армії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus