ГК Прометей виділила майже 2 млн грн на закупівлю гуманітарної допомоги для армії

У рамках корпоративної програми підтримки армії ГК «Прометей» надала вже близько 2 млн грн на допомогу регіональним підрозділам ЗСУ та тероборони.

Про це Latifundist.com повідомила прес-служба компанії.

Кошти направлені на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних та інших засобів для військових, які захищають Миколаївську область. Крім того, армії передали квадроцикл Polaris та кроссовер Renault Duster. Проекти підтримки координуються керівництвом компанії у співпраці з представниками Миколаївської ОДА та органами місцевого самоврядування.

ГК «Прометей» також повідомила, що й надалі має намір продовжувати фінансувати програму підтримки армії, щоб уникнути негативних гуманітарних ситуацій у регіональних підрозділах ЗСУ та тероборони.

«В умовах тотального дефіциту та гуманітарної катастрофи у багатьох регіонах країни просто фінансової допомоги іноді недостатньо. Найчастіше необхідно шукати номенклатури в режимі 24/7 і навіть у разі загрози артобстрілів або авіаційного бомбардування — забезпечити логістику закуплених для військових засобів», — наголосили в прес-службі.

У повідомленні наголошується, що «Прометей» готовий виділяти не лише матеріальні засоби та закуповувати матеріально-технічні, продовольчі, медичні та ін. засоби для військових, а й виступає з ініціативою щодо регіональної інтеграції всіх цих процесів, включаючи логістику під своїм керівництвом.

«Закликаємо всіх небайдужих долучатися до будь-якої допомоги нашої армії у цей тяжкий час! Віримо в нашу країну, віримо в нашу армію, віримо у нашу перемогу! Все буде — УКРАЇНА!», — наголосив власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Нагадаємо, що компанія «Семаль‎»‎ всупереч воєнним діям готується до проведення весняно-польових робіт 2022 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus