Агрохолдингу KSG Agro надали кредит у розмірі 40 млн грн на посівні роботи

Компанія KSG Agro залучила кредитну лінію «ТАСКОМБАНКУ» у розмірі 40 млн грн для проведення посівної кампанії.

Про це повідомила пресслужба KSG Agro.

Зазначається, що для проведення посівної, агрохолдинг залучив кредитну лінію свого довгострокового фінансового партнера «ТАСКОМБАНКУ» обсягом 40 млн грн або $1,33 млн. Фінансування надано на пільгових умовах, проте процентна ставка не розголошується.

У пресслужбі повідомляють, що залучена кредитна лінія вже відкрита та використовується холдингом для оплати необхідних ресурсів для посівної кампанії. На ці кошти також створюється резерв комбікормів для свинокомплексу.

«Попри складний воєнний час, «ТАСКОМБАНК» підтримав наш холдинг у нашій меті — комплексно провести весняну посівну кампанію. І хоча всі основні ресурси для посівної кампанії вже придбано та заготовлено, включаючи дизельне паливо, необхідне для засіву всього запланованого земельного банку, кошти необхідні для оплати ЗЗР, роботи техніки, на транспортні витрати та ін.», — коментує голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Додається, що залучені фінанси слугують фінансовою «подушкою безпеки», яка дозволить компанії провести та завершити посівну.

Повідомляється, що в майбутньому «ТАСКОМБАНКОМ» може бути надано холдингу додаткове фінансування для діяльності KSG Agro.

Нагадаємо, «Ощадбанк» розпочинає кредитування на проведення посівної кампанії у рамках урядової програми підтримки сільгоспвиробників.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus