Ціни на агропродукцію у світі пішли на спад після переговорів України з росією

Після завершення переговорів між Україною та росією у Стамбулі, світові ціни на нафту, природній газ, золото, срібло, платину та сільгоспродукцію почали знижуватись.

Про це повідомляє пресслужба «УкрАгроКонсалт»

За даними Investing.com, станом на 29 березня о 18:00 за київським часом, ціни на вищезазначені товари впали в середньому на 2-3%.

Зазначається, що ціни на сільськогосподарську продукцію також показали спад. Відтак, 29 березня на Чиказькій біржі (CBOT) пшениця ще більше впала. Початок особистих переговорів між Україною та росією викликав надію на прогрес щодо припинення вогню, який зірвав експорт зерна через Чорноморський регіон.

«Кукурудза на CBOT впала на 0,8% до $7,42 за бушель, але залишилася вище, цін 28 березня. Соя подорожчала на 0,2% до $16,67 після зниження до найнижчого рівня за понад тиждень», — йдеться в повідомленні.

Додається, що на світових біржах US 500, Dow Jones, DAX, FTSE, Nasdaq, ціни вони почали зростати в середньому на 0,3-0,7%. Індекс DAX зріс майже на 2,5% станом на 18 00 за київським часом.

Повідомляється, що зниження світових цін, зокрема на агропродукцію, а також зростання індексів залежатиме від подальшого перебігу переговорного процесу між Україною та росією.

Нагадаємо, бізнес закликав страхувати посіви зернових від воєнних ризиків

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus