В Україні запущено сервіс для швидкого розмінування полів — Feodal

Наслідки обстрілу, поле в Сумській області
Наслідки обстрілу, поле в Сумській області
Джерело фото: Superagronom.com

Компанія Feodal спільно з Міністерством аграрної політики запустила проєкт, спрямований на допомогу фермерам, чиї поля постраждали в результаті воєнних дій.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що проєкт Military.feodal.online розроблений під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України у співпраці з ДСНС і ЗСУ. Метою сервісу є оперативність передачі інформації про зони мінування до органів ДСНС та ЗСУ, щоб в результаті знешкодити небезпечні об’єкти на полях.

«Якщо фермер підозрює, що його поле або частина поля замінована, він має можливість швидко повідомити ДСНС, ЗСУ та Мінагро про підозру або виявлення небезпечних об’єктів (мін, боєприпасів, нерозірваних снарядів тощо). Для цього він залишає заявку на базі сервісу компанії Feodal, де вказує інформацію про стан і проблему поля в супровідному інтерфейсі та координати, де потрібна перевірка і знешкодження об’єкту», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що команда Feodal перевірить подану заявку, після чого представник компанії зателефонує заявнику для уточнення даних та надішле їх до відповідних державних органів. На основі чого й буде проводитися розмінування.

«Ми сподіваємось допомогти фермерам по всій Україні та звільнити їх від наслідків і небезпеки воєнних дій на їх територіях. Зараз команда веде переговори з потенціальними донорами, які також допоможуть розв'язувати проблему відшкодування втрачених посівів», — коментують в компанії Feodal.

У пресслужбі додають, що компанія буде рада співпраці з досвідченими спеціалістами, які можуть долучитись до участі в цьому проєкті. Деталі щодо співпраці можна дізнатися за тел.: +380 98 614 89 54 (Андрій Дем’янович, керівник і засновник компанії Feodal).

Нагадаємо, Мінагропрод закликав аграріїв перевіряти поля на наявність мін при посівній

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus