Український банк кредитує аграріїв у регіонах, де точаться бої

Укргазбанк надає фінансову підтримку аграріям у тих регіонах, де точаться бої.

Про це повідомляє пресслужба банку.

«Вчасна та вдала посівна є наразі головним завданням для нашої країни. А робота бізнесу під час війни — це вкрай важлива підтримка економіки, забезпечення робочих місць, та, зрештою критично важливих товарів та послуг», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що першим таким регіоном стала Сумська область. Аграрія,якому надали кредит, не злякали активні бойові дії в регіоні. Більше того — цьогоріч він планує засіяти всю площу у 1650 га під кукурудзу, соняшник та сою.

Додається, що Кредитні кошти у розмірі 7,5 млн грн будуть використані на підготовку до посівної — придбання добрив та паливно-мастильних матеріалів та на утримування понад 20 працівників.

«Кредитування надається для здійснення сільськогосподарської діяльності (посівної), на виплату заробітної плати чи підтримку операційної діяльності бізнесу на період дії воєнного стану», — йдеться в повідомленні пресслужби.

Повідомляється, що максимальна сума кредиту — 60 млн гривень з відсотковою ставкою у 0% річних (за програмою державної фінансової підтримки «Доступні кредити 5-7-9%»). Термін кредитування — до 6 місяців.

Нагадаємо, ПУМБ розірвав співпрацю з білоруссю, а пільгове кредитування на сільгосптехніку не доступне. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus