Війська рф знищили фабрику Mondelez у Тростянці

У звільненому від окупантів місті Тростянець, пограбували та знищили шоколадну фабрику американської компанії Mondelēz International («Монделис Украина»), передає «ТСН».

Повідомляється, що відступаючи окупанти просто розстрілювали місто і мешканців руйнували цивільну інфраструктуру та пограбували «Тростянецьку шоколадну фабрику».

«Вони харчувалися нашими TUCами, ведмедиками «Барні», розвозили собі по постах, а потім глянули у вікно фабрика палає», — коментують місцеві.

Зруйнована «Тростянецька шоколадна фабрика».

Президент торговельної палати США в Україні Енді Хандер (Андрій Гундер) поділився світлинами того як шоколадна фабрика виглядає зараз на своїй сторінці у Facebook.

«Коли кілька років тому я відвідав фабрику у Тростянці, вона працювала 24 години на добу, 7 днів на тиждень, експортуючи печиво Oreo в 47 країн світу. Потім прийшли росіяни. Це те, що залишилося», — коментує Енді Хандер.

Нагадаємо, кадирівські війська продовжують вивозити сільгосптехніку з України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus