Першочергово потрібно забезпечити паливом військових та аграріїв — Шмигаль

Через обстріли росією українських нафтобаз та паливосховищ першочерговою задачею є забезпечення паливом ЗСУ та аграріїв для проведення посівної. 

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише ВВС News Україна.

Повідомляється, що хоча в країні і були певні запаси пального, після атак окупантів виникають дефіцити, логістичні розриви, які відбуваються на нафтобазах та зберігаючих потужностях українських підприємств. 

«У нас війна, наше суспільство готове до певних незручностей в постачанні. У першу чергу пальним забезпечуються Збройні сили, в другу чергу пальне сьогодні йде на організацію посівної. Є забезпечення людей пальним на наших автозаправних станціях», — зазначив прем’єр-міністр.

Він наголосив, що росія зосередилася на знищенні інфраструктури зберігання пального в Україні.

«‎Ворог працює методично, знищуючи і переробні бази, і ті, де зберігається величезна кількість пального. Уряд забрав всі податки з пального, акциз, всі митні платежі при ввезені пального в Україну, знизили ПДВ з 20% до 7%», — наголосив Шмигаль.

За його словами, це дало змогу знизити ціну на АЗС на 10%.

Нагадаємо, що за словами Зеленського рф свідомо створює продовольчу кризу у світі, зриваючи посівну кампанію в Україні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus