Латвія запропонувала свої порти для експорту українських зернових

Латвія заявила про готовність допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти.

Про це повідомив президент Латвії Егілс Левітс на спільному брифінгу з президентами України, Литви та Естонії в Києві, пише «Укрінформ».

Він додав, що говорив з Володимиром Зеленським про те, що Латвія може допомогти з експортом зернових з України, щоб потік пішов через латвійські порти.

«Ми відразу після зустрічі подзвонили своїм урядам і робитимемо подальші заходи, щоб ці зусилля увінчалися успіхом», — сказав Егілс Левітс.

Президент Латвії також заявив про повну підтримку президентами країн Балтії та Польщі надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС і ухвалення цього рішення за прискореною процедурою.

Нагадаємо, Литва допоможе розширити експорт агропродукції з України. Міністр сільського господарства Литви зазначив, що в планах уряду і надалі надавати всебічну підтримку Україні, зокрема у аграрній сфері. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus