Компанія УДП оголосила тендери на перевезення зерна за кордон з портів Рені та Ізмаїл

«Українське Дунайське пароплавство» (УДП) виставило на аукціон у системі Prozorro потужності для вивезення зерна за кордон з Ренійського та Ізмаїльського портів. 

Про це повідомляє пресслужба компанії, пише Ports.ua.

Зазначається, що зернові вантажі планують транспортувати з українських портів до порту Констанца в Румунії. В обох випадках — як зі стартом в Ізмаїлі, так і в Рені — в якості альтернативи пропонується доправити зерно у складі баржо-буксирного каравану силами перевізника до портів Сілістра або Русе у Болгарії.

«‎Послуги із перевезення кожною баржею виділені в окремі лоти. Загалом планується задіяти у виконанні замовлення дванадцять плавзасобів — шість з Ізмаїла та стільки ж із Рені. Мінімальний обсяг вантажного трюму баржі складає 2 тис. кубометрів, а обсяг вантажу не повинен перевищувати 1,5 тис»‎, —  йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що завантаження барж відбуватиметься в Ренійському та Ізмаїльському портах у період із 1 по 15 червня. Початкова вартість лоту складає €51 тис. (у гривневому еквіваленті за курсом НБУ) для відправки з Рені та €54 тис. для відправки з Ізмаїла. Крок аукціону становить 4% від стартової вартості.

«‎УДП приймає пропозиції від потенційних учасників аукціону до 19 травня, торги відбудуться 20 травня», — відзначили в компанії. ‎ 

Додається, що це вже буде друга спроба УДП знайти перевізника зерна для переправлення його шістьма баржами з Рені до порту Румунії або Болгарії. Перші аукціони не відбулися через відсутність пропозицій учасників.

Нагадаємо, що Генсек ООН Антоніу Гутерріш веде перемовини з росією та іншими країнами з метою відкриття вивезення зерна з портів України в обмін на пом'якшення санкцій щодо експорту добрив із росії та білорусі.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus