Після цінових стрибків котирування на зернові просіли

На кінець тижня котирування пшениці після стрімкого росту протягом останніх днів, показали незначне зниження на фоні покращення погоди для посівів пшениці в США.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Зазначається, що ф’ючерси на американську пшеницю знизились на $0,17 за бушель. Ціна на європейську пшеницю знизилась на €2 за т, а на чорноморську — на $1 за т.

«Діапазон ціни на внутрішньому ринку в Україні залишився без змін, проте реалізація залишається дуже ускладненою через проблеми з логістикою і обмежену кількість покупців», — коментують трейдери.

Ціни на пшеницю з поставками у травні (станом на 15 квітня) на світових біржах склали:

  • на біржі Чикаго — $10,96 за бушель;
  • на біржі Euronext — €401 за т;
  • на базисі Black Sea — $389,75 т;
  • внутрішній ринок (СРТ 11,5%) — 6000-7400 грн за т.

За словами експертів, котирування кукурудзи продовжують ріст завдяки активному експортному попиту на американську кукурудзу, та хорошим перспективам біоетанольного ринку.

Додається, що травневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,11 за бушель, а на чорноморську — знизився на $3 за т.

«Перевантаженість логістичних потужностей на сухопутному кордоні продовжує тиснути на ціни на українському ринку», — йдеться в повідомленні. 

Ціни на травневі ф’ючерси на кукурудзу на світових біржах:

  • на біржі Чикаго — $7,9 за бушель;
  • на базисі Black Sea — $352,25 за т;
  • на базисі СПОТ, Ізов (DAT) — $240 за т.

Нагадаємо, ціни на фуражний ячмінь обігнали ціни на пшеницю. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus