Аграрії залучили понад 1 млрд грн кредитів у держбанку для проведення посівної

За місяць в рамках держпрограми кредитування аграріїв для проведення посівної «Укргазбанк‎»‎ видав позики на 1,1 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, що перший агрокредит від банку із держгарантією 80% отримав підприємець з Рівненщини, який займається вирощуванням зернових та технічних культур на площах понад 3 тис. га. 

Відмічається, що загалом 2,5 тис. українських аграріїв отримали 6,7 млрд грн кредитів. Найбільше кредитних коштів на посівну будо видано аграріям з Кіровоградської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської та Волинської областей. 

У фінустанові акцентували, що‎ працюють за пільговою програмою кредитування навіть там, де точилися бої. 

«‎Першим таким регіоном стала Сумська область, де агровиробник, не злякавшись війни, вирішив засіяти всю свою площу в 1650 га й отримав 7,5 млн грн на придбання добрив та паливно-мастильних матеріалів. На підприємстві планують виростити кукурудзу, соняшник та сою. У господарстві працює більш як два десятки людей»‎, — зазначили в банку.  

Додається, що програма держпідтримки аграріїв у військовий час працює вже місяць. 

Нагадаємо, що цьогоріч в Україні інфляція може перевищити позначку у 20%.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus