Державний банк спільно з дилером сільгосптехніки розширює кредитування для аграріїв

«Ощадбанк» розширює співробітництво з провідними дилерами агротехніки, щоб надати аграріям вигідніші умови кредитування. Зокрема, банк запускає партнерську програму з одним із найбільших дилерів сільськогосподарської техніки Titan Machinery Ukraine.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Зазначається, що в рамках нової партнерської програми клієнти-аграрії можуть отримати кредит в «Ощадбанку» на придбання техніки, яку реалізує Titan Machinery Ukraine:

  • на загальну суму до 60 млн грн;
  • за ставкою від 0% річних при залученні фінансування в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» або від 0,1% в рамках партнерської програми.

Додається, що партнер банку діє на ринку понад 20 років, в Україні — функціонує 10 років і є офіційним дистриб'ютором сільськогосподарської техніки Case IH, BEDNAR та KUHN. Також Titan Machinery Ukraine мають склади запчастин та сервісних центрів майже в кожній області України.

Нагадаємо, компанія BEDNAR вийшла з російського ринку та з першого дня війни припинила прийом будь-яких замовлень від російських та білоруських дилерів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus