Опади затримують посівну кампанію у кластерах АГРОТРЕЙДУ

Попри те, що техніка групи «АГРОТРЕЙД» працює на полях, де це можливо, практично в усіх кластерах сівба затрималась через дощі.

Про це повідомляє пресслужба компанії на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що у найближчих планах — завершити внесення добрив під озиму групу культур та розпочати посів соняшнику та кукурудзи.

«По всіх кластерах є також проблема з постачанням азотних добрив. Ми їх придбали заздалегідь, але компанії ввели квоти на відвантаження, тому ми не отримуємо добрива в достатній кількості», — каже директор агропромислового департаменту Групи «АГРОТРЕЙД» Олександр Овсяник.

Додається, що компанія звернеться до альтернативних постачальників та використовуватиме гранульовані добрива, але для внесення яких потрібна інша техніка.

«Загалом компанія засіяла озимою пшеницею 18,7 тис. га, а озимим ріпаком — майже 7 тис. га. У планах посіяти 16,7 тис. га кукурудзи та 10,4 тис. га — соняшнику. Також у структурі посіву присутня соя, гірчиця, ячмінь», — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі акцентують, що через складнощі цьогорічного агросезону та погодні умови, посівну планують завершити не раніше 25 травня.

Нагадаємо, за прогнозами ООН через війну 30% українських полів непридатні для посівної. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus