Компанія Bayer передала понад 26 тис. мішків насіння кукурудзи вітчизняним аграріям

Компанія Bayer передала на потреби сільгоспвиробників насіння кукурудзи на підтримку посівної кампанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що компанія Bayer у відповідь на прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України, вирішила передати понад 26 тисяч мішків насіння кукурудзи на підтримку українських фермерів. Близько 1250 дрібних господарств у 17 областях України. Відтак, виробники зможуть отримати насіння кукурудзи для посіву на близько 30 тис. га полів.

«Через війну життя людей в Україні кардинально змінилося, у тому числі й в аграріїв. Дефіцит палива та інших ресурсів, логістичні проблеми з експортом та ускладнений доступ до земельних ділянок в деяких регіонах через бомбардування або замінування, — це лише деякі з проблем, з якими зіштовхуються українські фермери цією весною», — йдеться в повідомленні.

За словами керівника аграрного підрозділу Bayer в Україні Лаерсіо Бортоліні, компанія цінує роботу фермерів у ці важкі часи, а тому хоче максимально підтримати сільське господарство України.

«Велика подяка всім нашим працівникам та українським фермерам за те, що вони зробили все можливе, щоб посівний сезон відбувся», — додав він.

Нагадаємо, деякі аграрії змушені скоротити посіви цукрового буряку та кукурудзи. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus