Corteva призупиняє нові продажі в рф та виходить з російського ринку

Компанія Corteva Agriscience прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі в росії, ініціює план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відзначається, що пріоритетами компанії залишаються безпека співробітників і глобальна продовольча безпека. 

«‎З початку цієї трагічної війни ми вжили всіх можливих заходів для підтримки та захисту наших українських колег та їхніх сімей, наших клієнтів та громад, у яких ми працюємо, в тому числі шляхом прямої та непрямої допомоги для вирішення негайних гуманітарних потреб в Україні»‎, — повідомили в компанії.  

Зазначається, що Corteva також запровадила ініціативи, щоб допомогти забезпечити нормальний, наскільки це можливо, сільськогосподарський сезон 2022 року в Україні.

«Враховуючи вплив війни на глобальну продовольчу безпеку, компанія пожертвує насіння Україні, Африці та регіону Близького Сходу на сільськогосподарський сезон 2023 року, щоб зменшити вплив на світове виробництво їжі‎»‎, — підсумували в компанії.  

Додається, що Corteva приєднується до багатьох інших людей по всьому світу у відстоюванні миру.

Нагадаємо, що компанія BASF частково припиняє свою діяльність в росії та білорусі.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus