Херсонським аграріям запропонували утриматися цьогоріч від посівної — голова ОВА

Голова Херсонської ОВА закликав аграріїв області утриматися цього року від посівної і взяти паузу до визволення області від російських військових, 

Про це заявив голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута, пише «‎Радіо Свобода».‎ 

За його словами, не можна вивезти на підконтрольну територію України землю, техніку, трактори та комбайни. А тому пропонує в цьому році відмовитись від весняно-польових робіт. 

«Херсонським фермерам було запропоновано утриматися цього року від весняно-польових робіт. Хтось працює, хтось мав запаси свого палива і на ньому працює. Хтось не став садити ярі культури, а прямо зараз удобрює, намагатиметься прибирати озиму продукцію. Адже це не співпраця з окупантами. Це питання дуже складне. Але палива, яке могла поставити держава Україна, на Херсонщині немає», — розповідає голова Херсонської ОВА.

За словами Генадія Лагути, українські правоохоронні органи мають дати оцінку тому, де і як закуповуються фермерами Херсонщини паливно-мастильні матеріали, гербіциди, як подаватиметься вода для зрошення і куди продаватиметься продукція, яка вирощуватиметься на Херсонщині.

Нагадаємо. що російські війська почали стріляти по залізничній інфраструктурі, щоб зупинити забезпечення необхідними речами східні регіони України, а також перешкодити експортуванню товарів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus