Контінентал завершив посадку картоплі та прогнозує «оптимістичний» врожай

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі. Компанія вклалася у заплановані терміни та висадила понад 2,2 тис. га. Площі під культуру цього року переглянули в бік збільшення, зважаючи на її важливість для продовольчої безпеки України.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, «Контінентал» традиційно вирощує картоплю на Львівщині та Тернопільщині. В компанії вважають цьогорічну картопляну «посівну» сприятливою. Кажуть, що погодні умови, які її супроводжували, є оптимальними для закладки та отримання майбутнього врожаю.

«Цього року була доволі специфічна весна — рання, прохолодна, з великою кількістю опадів. Завдяки цьому в ґрунті достатньо вологи для закладання бульб. Помірні температурні режими у квітні, накопичена волога працюватимуть у травні на те, щоб картопля гарно зійшла і добре розвивалася. Ми вклалися в агрономічні терміни посадки, тому прогнози щодо врожайності оптимістичні», — зазначив керівник кластера «Картопля» компанії «Контінентал» Орест Кравчук

Відзначається, що під час посадки картоплі «Контінентал» не відходив від своїх напрацьованих технологій, не було змін цього року й у виборі сортів. Віддали перевагу та надалі садили «Рів’єру», «Коломбу». Для пізнього викопування — наша «Мелоді».

«‎Саме її постійно постачаємо торговельним мережам, які працюють у західних регіонах України. Чипсові сорти також незмінні. Це пов’язано з тим, що наші партнери задоволені якістю та сегментом сортів, які ми вирощуємо», — наголосив Орест Кравчук.

Нагадаємо, що «‎Контінентал»‎ виділив майже 20 млн грн на гуманітарну допомогу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus