Ринок перевезень «‎оживає» після першого шоку війни ‎— АСТ

На початку війни перевізники були деморалізовані, всі перевезення завмерли. Проте, коли інтенсивність роботи в полі зросла, постала потреба у збільшенні транспорту і ринок «ожив».

Про це розповів начальник управління транспортної логістики компанії «Аграрні системні технології» (АСТ) Юрій Булюк в матеріалі «‎Автомобільна логістика у воєнний час: ціни, стан доріг та перетин кордону» на Latifundist.com. ‎ 

За його словами, 85% перевезень зерна, добрив та ЗЗР в компанії здійснюють найманим транспортом і 15% закривають власними силами.

«Коли відбувався перший етап війни, то перевізники були деморалізовані. Ніхто нікуди не виїжджав, і відповідно всі перевезення завмерли. Розраховувати доводилося на власний транспорт. Для цього ми мотивували своїх водіїв, і вони виїжджали працювати також і в небезпечні зони — Чернігівську, Київську та Житомирську області», — розповідає начальник управління транспортної логістики «АСТ».

Зазначається, що перше завдання, яке вирішували — порятунок найбільш цінного активу компанії, евакуювали працівників та їх родини з небезпечних регіонів. Звідти ж вивозили добрива, насіння та техніку.

«‎Пізніше, коли інтенсивність роботи в полі зросла, постала потреба у збільшенні транспорту. Довелося звертатися до перевізників, і вони цю потребу закрили, бо ринок «ожив», — розповідає начальник управління транспортної логістики «АСТ».

Він додає, що наразі в перевізників є дефіцит на спецтехніку, наприклад, КАМАЗи без причепів та маніпулятори. Однак зараз потреба в цій техніці також є на фронті, тому власники передають її у користування ЗСУ.

Нагадаємо, що ‎Укртрансбезпека‎ поновлює контроль за дотриманням габаритно-вагових норм в Україні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus