Створення ветеринарної лабораторії в порту Ізмаїл прискорить експорт з України — Сольський

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн-зустріч із керівником регіональних програм ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН) у країнах Європи та Центральної Азії Раймундом Єлє. Тема — створення за підтримки міжнародних партнерів ветеринарної лабораторії в порту Ізмаїл.

Про це повідомляє пресслужба відомства. 

За словами міністра, на сьогодні відсутність такої лабораторії в Ізмаїлі гальмує процес експорту с/г продукції. Оскільки така продукція спочатку спрямовується в Одесу, там вона має дочекатися своєї черги на проходження сертифікації, а вже потім відправляється в Ізмаїл для відправки закордон. 

«‎Усе це призводить до зайвих і фінансових витрат на логістику, і часових. Нова ветеринарна лабораторія в Ізмаїлі допоможе нам зняти ці проблемні питання та прискорити експорт вітчизняної продукції», — акцентував Микола Сольський.

Крім того, сторони обговорили донорську підтримку малих та середніх фермерських господарств, які під час війни потребують особливої допомоги, і які є важливими гравцями для забезпечення продовольчої безпеки України.

Нагадаємо, що через блокаду українських морських портів військами рф ціна перевалки вантажів в дунайських портах за місяць виросла в три-чотири рази.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus