ГК Прометей направила новий транш на підтримку ЗСУ та ТрО

Група компаній «Прометей» повідомила про підготовку нового траншу гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ТрО та ЗСУ. Витрати на відповідний гуманітарний проект становили понад 0,5 млн грн. Таким чином, загальний бюджет на підтримку Збройних Сил та гуманітарну допомогу населенню зріс до рівня 3,5 млн грн.

Про це повідомила пресслужба компанії. 

Відзначається. що у компанії тримають намічений графік і бюджети фінансової підтримки армії та населення регіону.

«Обсяги виконаної роботи в цьому напрямку за останні 2 місяці є свідченням того, що наша команда ні на хвилину не сумнівається у перемозі нашої країни. Ми перебудувалися під нові реалії та всі підрозділи Групи Компанії працюють для досягнення спільних цілей та завдань», — зазначили в компанії. 

У компанії уточнили, що на тлі війни з росією компанія сконцентрована на гуманітарних та бізнес напрямках, таких як:

  • оперативна допомога населенню міста Миколаєва гуманітарною допомогою;
  •  підтримка продовольчої безпеки та забезпечення виробничого циклу: виконання графіків посівної попри ризик масованих обстрілів російських окупантів;
  •  надання елеваторним дивізіоном повного комплексу необхідних послуг фермерам на тих територіях, де це можливо;
  • волонтерський фронт консолідував зусилля для забезпечення постачання гуманітарних вантажів на адресу ЗСУ та ТрО (допомога військовим підрозділам Миколаївського регіону амуніцією, провізією, одягом, медикаментами та іншими необхідними речами);
  • збереження працездатності всіх підрозділів компанії та їх робочих місць, поновлення роботи регіональних офісів.

«Ми щиро віримо, що війна скоро закінчиться та закінчиться вона нашою перемогою. У цей важкий і буремний час бізнес має бути підтримкою армії та населення, яке постраждало від військових дій. Ми й надалі маємо намір реалізовувати наші гуманітарні проекти, як у воєнний час, так і після війни, надаючи необхідну допомогу регіонам присутності для їхнього відновлення», — прокоментували у пресслужба ГК «Прометей».

Нагадаємо, що компанія Прометей організувала доставку питної води для жителів прифронтового Миколаєва.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus