Прометей отримає майже півмільярдну позику для проведення посівної та трейдингу

«Прометей» отримає кредит від «УКРГАЗБАНКУ» обсягом 450 млн грн в рамках держпрограми підтримки аграріїв. Про це повідомляє пресслужба ГК «‎Прометей»‎. 

Зазначається, що між ГК «Прометей» та «УКРГАЗБАНКОМ» підписано генеральну угоду щодо отримання фінансування на суму 450 млн грн для проведення посівної та здійснення трейдингової діяльності.

Повідомляється, що ліміт надається строком на 5 років на наступних умовах:

1) Інвестиції обсягом 120 млн грн передбачені для задоволення потреб у додатковому фінансуванні у межах проведення посівної виробничими компаніями Групи «Прометей»: «АГРО КАПІТАЛ ЦЕНТРА» і «ВК «Прометей».

З них 60 млн грн видаються під 0% та під державні гарантії. Інші 60 млн грн передбачають застосування відсоткової ставки UIRD +7%.

2) Інша частина кредиту в обсязі 330 млн грн буде спрямована на фінансування трейдингової діяльності Групи.

Читайте також; «‎Де взяти добрива? Може цього року внесу менше, або Як ринок добрив переживає війну»‎ 

У повідомленні також наголошується, що нове фінансування дозволить агровиробничим підприємствам ГК закінчити посівну кампанію з урахуванням намічених технологічних планів. Окрім цього, надана кредитна лінія прискорить створення додаткової товарної маси для подальшої її реалізації трейдинговим напрямом Групи.

«Ми раді повідомити про черговий успішний проект із нашим фінансовим партнером «УКРГАЗБАНК». У рамках держпрограми кредитування аграріїв банк надав кредитний ліміт у сумі 120 млн грн двом нашим агровиробничим компаніям. Окрім цього, банк підтримав наші фінансові ініціативи та пішов назустріч ще в одному трейдинговому проекті Групи. Таким чином, загальна сума генеральної угоди зросла до рівня 450 млн грн», — зазначає керівник сектору корпоративних фінансів ГК «Прометей» Ірина Івченко.

Читайте також: «Експортери залишилися за бортом, або Що відбувається на ринку трейдинга?‎»‎ 

Коментуючи укладання угоди, власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян наголосив на важливості державних програм підтримки с/г бізнесу для відновлення економіки України:

«Хотілося б наголосити на розуміння з боку держави необхідності підтримки аграрного сектору, а також висловити подяку за те, що у вкрай складний для країни період держінститути не відвернулися від сільськогосподарського бізнесу. Подібні дотаційні проекти дозволяють відродити бізнес та агровиробництво у нашій країні», — наголосив він.

Нагадаємо, що цьогоріч банки профінансували посівну на понад 38 млрд грн.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus