Компанія Прометей організувала доставку питної води для жителів прифронтового Миколаєва

Група компаній «Прометей» почала здійснювати доставку бутельованої питної води для мешканців Миколаєва, які залишились без центрального водопостачання через війну.

Про це повідомила пресслужба компанії на своїй сторінці в Facebook.

Зазначається, що з 12 квітня Миколаїв перебуває у надзвичайній ситуації — у місті немає центрального водопостачання. Ця тема відтіснила на другий план навіть повідомлення про постійні обстріли області. Усі, хто живе у місті вже так чи інакше зіткнулись із проблемою нестачі питної води.

Відмічається, що погіршує ситуацію і те, що зараз саме Миколаїв, поряд із Харковом, перебуває під постійним обстрілом окупантів. Звідси виникають логістичні бар'єри для безперебійного постачання ресурсу. Враховуючи масштаби можливої гуманітарної катастрофи, ГК «Прометей» почала доставку бутельованої питної води для мешканців міста.

Як повідомили в компанії, учора миколаївцям було роздано першу партію води. Обов’язки з координації гуманітарним проектом взяв на себе оперативний штаб компанії.

«У місті зараз надзвичайна ситуація з водою і жителі в перші дні опинилися віч-на-віч із цією проблемою. Повноцінно замінити централізоване водопостачання неможливо, тому така допомога зараз вкрай потрібна місту. Ми не могли залишитися осторонь від розв'язання проблеми забезпечення Миколаєва водопостачанням», — йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що з 15 квітня київський офіс ГК Прометей відновлює свою роботу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus